« Svibanj 2024 »

Autor: GORAN PLAFTAK, 13. 12. 2012.

Učenice Karin Rohaček (7.c), Alma Pongrac (7.b) i Izabela Franković (6.b) su u srijedu 12. prosinca 2012. godine sudjelovale na školskom natjecanju kviza znanja 'Čitanjem do zvijezda', čime su se plasirale na županijsko natjecanje.

Tema ovogodišnjeg kviza znanja, koji je pokrenula Hrvatska mreža školskih knjižničara s ciljem poticanja čitanja, je Suvremeni roman za mlade. Za sudjelovanje u kvizu bilo je potrebno pročitati sljedeće romane: 'Tajni leksikon' Ž. Hercigonje, 'Maturalac' B. Primorca, 'Imaš fejs!' J.Tihi-Stepanić te 'Twist na bazenu' J. Bitenec.

Na županijskom natjecanju koje će se održati 24. siječnja 2013. godine, našu školu će, uz spomenute učenice, predstavljati i David Šafarić (6.a), s plakatom na temu romana 'Imaš fejs!'.

Našim natjecateljima želimo puno sreće i uspjeha, te da se čitanjem doista vinu u zvjezdane visine.