LiDraNo 2020.

Ovogodišnja županijska Smotra LiDraNo 2020. održana je 11. ožujka u čakovečkom Centru za kulturu. Škola domaćin bila je Osnovna škola Ivanovec.

Učenici naše škole prezentirali su svoje radove na kojima su marljivo radili cijele godine.

Dramska družina pod vodstvom učitelja Alena Barbića izvela je predstavu  Razlike u kojoj su glumili Simon Petričević, Katarina Hamonajec, Zita Miličević, Antonija Radek, Marko Bakač, Noa Hatlak, Fabijan Pergar, Arsen Munđar i Evita Rešetar.

Samostalnim novinarskim radom pod nazivom Život je život, nije bitno ima li dvije ili četiri noge predstavila se učenica Marta Varga  (voditeljica Milana Gašparović).

Samostalni novinarski rad  Marte Varga predložen je za državnu Smotru LiDraNo 2020.

Čestitamo našim učenicima i njihovim voditeljima na postignutim rezultatima te im i dalje želimo mnogo uspjeha!