Autor: Maja Barbić, Milana Gašparović, 29. 5. 2018.

Županijska smotra učeničkih zadruga održana je 24. svibnja 2018. godine u Čakovcu u organizaciji Centra za odgoj i obrazovanje. Pokrovitelji smotre su Turistička zajednica Grada Čakovca, Grad Čakovec i Međimurska županija. Sudjelovalo je devet zadruga međimurskih osnovnih i srednjih škola.

Već tradicionalno i naša zadruga „ET-KO-KE“ sudjelovala je na Županijskoj smotri. Ove godine zadruga se predstavila šarenim nakitom od reciklirane tkanine. Učenice su prezentirale proizvode na kojima su marljivo radile tijekom cijele godine. Zadrugu su predstavile učenice sedmog razreda - Martina Zadravec, Anamarija Turk i  Eva Kolac.